سوالات اخیر
 
  • کاربران و کارجویان گرامی با خواندن بخش سوالات متدوال می توانید از پاسخ بیشتر سوالاتی که در ذهنتان وجود دارد آگاه شوید.
  •  چنانچه با مطالعه ی سوالات هنوز پاسخ سوال خود را پیدا نکرده اید ، میتوانید از طریق چت آنلاین مهندسکده یا صفحه ی تماس با ما سوالات خود را از مهندسکده بپرسید .

برخی از سوالات متداول

برای ثبت رزومه در مهندسکده ابتدا باید به صفحه ی اشتراک بروید و سپس اقدام به افزودن اشتراک دلخواه خود نمایید و سپس بعد از رزرو اشتراک بر روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات خودرا به صورت کامل وارد نمایید .

شناسه و نام کاربری شما از طریق آدرس ایمیلی که هنگام ثبت نام در مهندسکده وارد کرده اید قابل بازیابی است . در صورت بروز مشکل از طریق چت آنلاین یا صفحه تماس با ما ، با مهندسکده در ارتباط باشید .

پیشرفت تکنولوژی و شیوع بیماری کرونا ، تغییری در راوبط کارفرما و کارجو ایجاد کرده است . شما با عضویت در مهندسکده و ثبت رزومه کاری خود علاوه بر این که در فضای حقیقی شناخته خواهید شد در فضای مجازی هم شناخته خواهید شد و کاربرانی که به تخصص و مهارت شما نیاز دارند می توانند از طریق مهندسکده با شما ارتباط برقرار کنند .

شما با عضویت در مهندسکده می توانید نمونه کارها و رزومه خود را در مهندسکده قرار دهید در نتیجه افرادی که دنبال مهارت به خصوصی هستند می توانند با مراجعه به مهندسکده شما را پیدا کنند و پروژه های خود را به شما بسپارند .

طبیعی است که هرچه رزومه شما کامل تر باشد کارفرمایان بیشتری تمایل به انجام کار شما دارند . در واقع رزومه ی شما نمایشگاهی است از تجربه و مهارت های شما.

در مناسبت های مخلفت یا در مواقع خاص کد های تخیفیف در سایت یا صفحه اینستگرام مهندسکده قرار داده میشود که میتوانید با مراجعه به سایت یا اینستگرام مهندسکده ، از آن ها استفاده نمایید .

رزومه های کارجویان عزیز تا پایان دوره اشتراک رزرو شده ، قابل نمایش در سایت خواهد بود و در صورت تمدید نکردن دوره اشتراک با احترام از سایت مهندسکده پاک خواهد شد .

بله در مهندسکده میتوانید هر تعداد مهارت که در آن متخصص هستید را در پروفایل کابری خود اضافه کنید . برای این کار باید پس از ثبت نام به قسمت ویرایش پروفایل رفته و در آن جا مهارت های جدید را اضافه کنید .